YILDIZ KORUMASI
NEDİR?

Bir teoriye göre ömrünü tamamlayan yıldızlar, biz canlıların bedeninde tekrar hayat buluyor. Aynaya baktığında aslında bir yıldıza bakıyorsun. Çünkü, insan vücudundaki neredeyse tüm elementler birer yıldız tozu ve bizler aslında yeryüzündeki yıldızlarız. Ve gökyüzünde korunmamız gereken tek bir yıldız var. Evet, yaşam kaynağı Güneş’ten bahsediyoruz!

Çocukluğunuzun ilk zamanlarını düşünün. Hatırlayabildiğiniz kadar erken yaşlara gidin. İp atlarken, top oynarken ya da o muhteşem yaz tatillerinde; bir ya da birkaç kez ağrılı güneş yanığı oldunuz mu?

Hepimizin Ortak Hikayesi

Yıldız Koruması Çocukluk Dönemi

Birçoğumuz muhtemelen gençlik yıllarımızda birden fazla ağrılı güneş yanığı geçirdik. Çocuklukta başlayan bu kontrolsüz güneş sevgisi ve bronz bir cilde sahip olmak için güneşte yatarak geçirilen tasasız gençlik yıllarının faturası, yıllar sonra kırışıklıklar, çiller, düzensiz pigmentasyon ve lekeler olarak kendini gösterecek ya da gösteriyor.

O dönemde meydana gelen güneş yanıkları cilt kanserinin en önemli sebepleri arasında yer alıyor. Hiçbir şey için geç değil. Daha fazla UV hasarını önlemek ve bunun için dört mevsim geniş spektrumlu koruma sağlayan güneş koruyucu kullanmak riski en aza indirecek.

Yıldız Koruması Çocukluk Dönemi
Baba Doğan Amca

Kurucularımız 2015 yılında bir babalar gününde babalarını kaybettiler. Ölümünden birkaç ay önce Malign Melanom teşhisi kondu ve ileri bir evre olduğu için yapacak pek bir şey yoktu. Bu kanserin en önemli nedeni güneş ışınlarına uzun süre korumasız maruz kalınması.

Bizler hayatın iyi hissetmekten ibaret olduğuna ve bu yüzden; her hikâyenin mutlu bir sonla bitmesi gerektiğine inanıyoruz. En iyi fikirlerin ihtiyaçtan doğduğunu biliyoruz.

İşte bu yüzden uzun yıllardan beri süregelen araştırma, geliştirme ve sayısız testten sonra, çocukların, gençlerin, yetişkinlerin ve ailelerin açık havada kendilerini daha iyi hissetmeleri ve güneşle her zaman mutlu anıları olması için “Dünyanın en temiz, en iyi ve en sağlıklı” güneş koruyucu formüllerini üretmeyi başardık.

Unutmayın; güneş hasarını önlemek, hasarı gidermekten çok daha kolay!

Aynı Gün Kargo

Hafta içi 16:00'a kadar

14 Gün Kolay İade

14 gün para iade garantisi

Ürün Garantisi

Tüm ürünlerde ürün garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / İyzico