Sepetim

300 TL ve Üzeri Alışverişlerde – KARGO BEDAVA

Yıldız Koruması

YILDIZ KORUMASI

Aile Yıldız Koruması

Bir teoriye göre ömrünü tamamlayan yıldızlar, biz canlıların bedeninde tekrar hayat buluyor. Aynaya baktığında aslında bir yıldıza bakıyorsun. Çünkü, insan vücudundaki neredeyse tüm elementler birer yıldız tozu ve bizler aslında yeryüzündeki yıldızlarız. Ve gökyüzünde korunmamız gereken tek bir yıldız var. Evet, yaşam kaynağı Güneş’ten bahsediyoruz!

Çocukluğunuzun ilk zamanlarını düşünün. Hatırlayabildiğiniz kadar erken yaşlara gidin. İp atlarken, top oynarken ya da o muhteşem yaz tatillerinde; bir ya da birkaç kez ağrılı güneş yanığı oldunuz mu?

Bu Hikaye Birçoğumuzun Ortak Hikayesi

Şu an orta yaş grubunda olan birçok birey gençlik yıllarında muhtemelen birden fazla ağrılı güneş yanığı olmuştur. Bronz bir tene sahip olmak için güneş altında uzanarak geçirilen o kaygısız gençlik yıllarının faturası, yıllar sonra kırışıklık, sarkmış bir cilt, çiller, düzensiz pigmentasyon ve lekeler olarak ortaya çıkabilir.

Çocukluk dönemlerinde başlayan bu kontrolsüz güneş aşkı ve o dönemlerde meydana gelen güneş yanıkları, cilt kanserinin en önemli nedenlerinden. Güneşe ‘’merhaba’’ denen ilk andan itibaren tüm yaşam boyu iyi bir güneş koruyucu kullanımı ise riski azaltan en önemli faktör.

Hiçbir şey için geç değil ve atılacak ilk adım daha fazla UV hasarını önlemek ve bunun için dört mevsim geniş spektrumlu koruma sağlayan bir güneş koruyucu kullanmak.

Yıldız Koruması Çocukluk Dönemi

Unutmayın; güneş hasarını önlemek,
hasarı gidermekten çok daha kolay!

Doğan Amca Güneş Hasarı

2015 yılında kurucularımızın babası Doğan Amca’yı, bir babalar gününde kaybettik. Vefatından birkaç ay önce Malign Melanom teşhisi konmuştu ve ileri evre olduğu için yapılacak çok fazla bir şey yoktu. Bir cilt kanseri türü olan bu sinsi hastalığın en önemli sebebi ise korumasız uzun süre güneş ışınlarına maruz kalma.

En iyi fikirlerin zorunluluktan ve ihtiyaçtan doğduğunu biliyoruz. Çocuklar, gençler, yetişkinler, aileler açık havada kendilerini daha iyi hissetsinler ve güneşle hep mutlu anılar biriktirsinler diye, yıllarca süren araştırma, geliştirme ve sayısız testlerden sonra ’Dünyanın en temiz, en iyi ve en sağlıklı’’ güneş koruyucu formüllerini üretmeyi başardık.

“Çünkü hayatın iyi hissetmekten ibaret olduğuna ve bu yüzden;

her hikâyenin mutlu bir sonla bitmesi gerektiğine inanıyoruz.”

Ücretsiz Kargo

300 TL üzeri tüm siparişlerinizde.

14 Gün Kolay İade

14 gün para iade garantisi.

Ürün Garantisi

Tüm ürünlerde ürün garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / İyzico