Sepetim

300 TL ve Üzeri Alışverişlerde – KARGO BEDAVA

Leaping Bunny

Leaping Bunny

Syorell believes that beauty products should be cruelty free. We are proud to be Leaping Bunny approved. A global programme, Leaping Bunny requires cruelty free standards over and above legal requirements.

All of our own brand cosmetic and personal care products are approved under the Cruelty Free International Leaping Bunny programme, the internationally recognisable gold standard for cruelty free products. We adhere to a fixed cut-off date policy and proactively monitor our suppliers to ensure that our products continue to adhere to the Leaping Bunny criteria. Our supplier monitoring system is also independently audited.

For more information about Cruelty Free International, Leaping Bunny and Leaping Bunny criteria, please visit www.crueltyfreeinternational.org

Syorell, güzellik ürünlerinin zulüm içermemesi gerektiğine inanıyor. Leaping Bunny onaylı olmaktan gurur duyuyoruz. Küresel bir program olan Leaping Bunny, yasal gerekliliklerin üzerinde zulüm içermeyen standartlar gerektirir.

Kendi markamız çatısı altındaki tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, zulüm içermeyen ürünler için uluslararası kabul görmüş altın standart olan Cruelty Free International Leaping Bunny programı kapsamında onaylanmıştır. Düzenli güncellenen bir tarih politikasına bağlıyız ve ürünlerimizin Leaping Bunny kriterlerine uymaya devam etmesini sağlamak için tedarikçilerimizi proaktif olarak izliyoruz. Tedarikçi izleme sistemimiz de bağımsız olarak denetlenmektedir.

Cruelty Free International, Leaping Bunny kriterleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.crueltyfreeinternational.org adresini ziyaret edin.

Ücretsiz Kargo

300 TL üzeri tüm siparişlerinizde.

14 Gün Kolay İade

14 gün para iade garantisi.

Ürün Garantisi

Tüm ürünlerde ürün garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / İyzico