Mystique Aromaterapi Yağları

Filtreler

İyi Bir Ruh Hali İçin Syorell Mystique Aromaterapi Yağları Karışımları

Herkes zaman zaman ruh hali sorunlarıyla mücadele eder. Belki bir şey yüzünden strese girdin ya da iyi bir gece uykusu çekmeyeli uzun zaman oldu.

O zaman aromaterapi yağlarının sihirli dünyasını keşfetme zamanı gelmiş bile.

Kaliteli bir uyku eksikliği, stres, pandeminin getirdiği sağlık endişeleri, PMS dönemi, ilişkilerinizde yaşadığınız olumsuzluklar, kötü beslenme, egzersiz eksikliği vs. gibi sebepler ruh haliniz üzerinde olumsuz etkiler yaratacaktır.

Esansiyel yağlar solunduğunda, ruh halimize, duygularımıza daha bağlı olan limbik sistemle etkileşime girerler. Bu nedenle duygusal durumunuzu olumlu yönde etkilemek için alternatif bir çözümdür.

Nite Aromaterapi Yağı

Stres veya endişe kaynaklı düşük bir ruh hali içindeyseniz, sizin için hazırladığımız özel aromaterapi yağlarından NITE mükemmel bir çıkış yolu olacaktır.

Araştırmalar, karışımda kullandığımız yüksek kalite Lavanta Yağının (Lavandula angustifolia hemus) aromasını teneffüs etmenin stres, kaygı ve depresyon üzerinde olumlu bir etkisi olabileceğini gösteriyor. Bu yağ aynı zamanda daha kaliteli bir uykuyu teşvik edebilecek bileşenler de içeriyor.

Rise Aromaterapi Yağı

Ruh halinizi yükseltmek için narenciye yağları içeren RISE, gün içinde arzuladığınız canlılığı size kazandırabilecek harika bir aromaterapi yağ karışımıdır. Taze, parlak aroması, zihninizin daha enerjik hissetmesine ve moralinizin yüksek olmasına yardımcı olur. Özellikle tatlı portakal uçucu yağının aroması solunduğunda antidepresan etkileri olduğu bilinmektedir.

Aura Aromaterapi Yağı

Fiziğe göre hepimiz madde ve enerjinin bir yaratımıyız ve evrenin geri kalanından nasıl etkilendiğimizin her zaman bilinçli olarak farkında olmasak da bizler enerjiden oluşan titreşimsel varlıklarız.

Bilim bunlardan bazılarını açıklar. Ancak bazı unsurları hala tam olarak anlaşılamayan ‘sihir‘ olarak kabul edilir. Daha önce reiki veya başka bir bütünsel terapi gördüyseniz, muhtemelen bir çeşit ‘sihir’ hissetmiş olacaksınız. İşte AURA aromaterapi yağ karışımı sezgilerinizde ihtiyaç duyulan hassasiyet ve derinlemesine dinleme sağlayan yağdır. Bununla birlikte çevrenizdeki negatif enerjinin tesirlerinden kurtulma için tam aradığınız yağı bulacaksınız.

Mind Aromaterapi Yağı

Çoğu zaman, dikkati dağılmış ve odaklanmamış hissedersiniz. Aynı anda çok fazla şey yapmaya çalışmaktan, düşünce ve duygularımızda kaybolmaktan kaynaklanır.

Uçucu yağları yaymak, koku alma duyumuz aracılığıyla beyni uyarmanın ve netlik ve odaklanma sağlamanın hızlı ve etkili bir yolu olabilir. Bunun için de sizlere MIND aromaterapi yağı karışımını hazırladık.

Sonuç Olarak

Antik Mısır’dan elde edilen kanıtlar aromaterapi yağı uygulamalarının muhtemelen M.Ö. 4500’lere dayandığını gösteriyor. Eski Mısırlılar kozmetik ve kokulu merhemler konusundaki bilgileriyle tanınırlar. En ünlü bitkisel preparatları “Kyphi”dir. Bu 16 bileşenin çok amaçlı bir ruhsal karışımıdır.

Tek tek yağlar güçlü olsa da sinerji her şeydir. Farklı uçucu yağların aromatik moleküllerini birleştirmek, bunların birlikte çalışmasına izin verir. Ayrıca bireysel etkilerin toplamından daha fazla fayda sağlar.