Outdoor Cilt Kondisyonu

Outdoor Cilt Kondisyonu

Sağlıklı yaşam için hareket şart. Yazın olduğu gibi kışın da aktif olmayı tercih ediyorsanız; özellikle bu mevsim bir sonraki açık hava maceranıza başlamadan önce, cildinizi hazırlamak ve korumak için birkaç dakikanızı ayırın.

Tüm kış boyunca cildinizi sağlıklı tutmak için harika önerilerimiz;

Syorell Güneş Koruyucu Krem SPF30

İster yüksek irtifa sporları, isterse basit bir açık yürüyüşü yapıyor olun, soğuk hava cildinizin, UV ışınlarına karşı sahip olduğu doğal koruyucu bariyeri zayıflatır ve inceltir. Bu sebeple, soğuk ve rüzgarlı bir günde de güneşe en az yaz aylarındaki kadar duyarlı olabilirsiniz.

Doğa aktivitelerinin tadını doyasıya sürerken güneş koruyucu kullanmak bir seçenek değil bir zorunluluktur. Ödüllü mineral filtreli güneş kremimiz, geniş spektrum koruma özelliği ile yazın olduğu gibi kışında cildinizin en büyük dostu.

Kantaron Özlü Cilt Bakım Kremi

Kış aylarında, Stratum Corneum veya cilt bariyeri olarak da bilinen nem bariyeri son derece kırılgandır ve bu, havadaki nem eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Nem seviyeleri düşük olduğunda, atmosferde cildin tutabileceği su olmadığından cildin susuz kalma riski vardır. Bu krem ile her mevsim cildinizin nem dengesini koruyarak açık hava aktivitelerinin keyfini doyasıya sürebileceksiniz.

“Multi Nature Bioactive Complex®” sayesinde cildinizdeki kırışıklara, lekelere de etkili olan bu krem, uzun doğa yürüyüşleri sonrası hassas noktaların yumuşatılması ve hassasiyetin giderilmesi için de mükemmeldir.

Beden Temizliği

Doğada ve bedenimizde, bizi sağlıklı tutmaya yarayan birçok iyi bakteri ile beraber yaşıyoruz. Pandemi sonrası artan anti-bakteriyel sabun takıntısı ile, bu bakterilerin faydalılarını da yok ediyoruz. Oysa bu faydalı bakteriler sayesinde bedenimiz ve cildimiz güçlü kalıyor.

İşte bu sebeple size önerebileceğimiz harika bir ürün daha var!

Syorell Boutique Postbiyotik-Çinko Oksit El Yapımı Doğal Sabun!

Bu harika sabun dünyanın ilk postbiyotikli el yapımı doğal sabunu. El, yüz, tüm beden hatta saçlarınızın temizliği için kullanabileceğiniz bu sabun, zararlı mikroorganizmaları basılarken faydalıların da korunmasını sağlıyor.

Doğada geçirdiğiniz aktif saatler sonrası bu sabun ile yapacağınız bir duş keyfi ile hem cildinizi hem de doğayı koruyacaksınız. Çünkü bu sabun hiçbir sentetik girdi içermediği için doğada dahi kullanımda sıfır atık yaratmakta.

Dünyanın İlk Postbiyotik El Yapımı Doğal Sabunu
Dünyanın İlk Postbiyotik El Yapımı Doğal Sabunu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Gün Kargo

Hafta içi 16:00'a kadar

14 Gün Kolay İade

14 gün para iade garantisi

Ürün Garantisi

Tüm ürünlerde ürün garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / İyzico