Dünyayı Kurtaran Süper Kahraman

Syorell Doğuş Hikayesi ile Sizlerleyiz

Merhaba, ben Murat Kerim. Vegan ve doğal cilt bakım ürünleri markası Syorell’i üreten Sanitrum Biyoteknoloji’nin kurucusuyum.

Ben ve ekip arkadaşlarım bu kanalda, vegan ve doğal cilt bakım ürünleri kullanmanın cildimiz ve tüm eko sistem üzerindeki faydaları ile ilgili önemli bilgiler paylaşacağız. Ayrıca ürünlerimiz hakkında da merak ettiğiniz tüm sorularınızın da cevaplarını yine bu videolarda bulacaksınız.

Bugün ilk önce biraz markamızın ve firmamızın doğuş hikayesini anlatacağım.

Dünya zor zamanlar geçiriyor. Şiddeti giderek artan kasırgalar, seller, orman yangınları, soyu tükenmek üzere olan canlılar, kuraklık ve salgın hastalıklar.

Tüm bunlar, gişe rekorları kıran bilimkurgu filmi senaryosu gibi. Ama ne yazık ki film değil ve gerçekten oluyor. Elon Musk Mars’ı B planı olarak devreye soka dursun, bu mavi gezegeni bizler ve gelecek nesiller için daha yaşanabilir kılmak mümkün.

Syorell doğuş hikayesi burada başlıyor.

Dünyayı Kurtarmaya Hazırsanız Başlayalım

Sanitrum, branşlarında ödüllü çalışmaları olan akademisyenlerin, kimya, biyoteknoloji konusunda deneyimli girişimcilerin, bu dünyayı, bizler, gelecek nesiller ve tüm eko-sistem için daha yaşanabilir kılmak amacıyla kurulan biyoteknoloji şirketidir.

Bizler öncelikle Türkiye’nin eşsiz coğrafyasında yetişen bitkilerin şifa sırlarını açığa çıkarmakla başladık işe.

Doğanın, ihtiyacımız olan her şeyi verdiğini kanıtlamak için; Anadolu florasının şifalı otları hakkındaki efsaneleri gün ışığına çıkarmak üzere koyulduk yola. Tabiatın hala gizlediklerini keşfetmeye yönelik bitmeyen merakımızı, modern biyoteknolojinin imkanları ile gidermeye çalıştık yıllarca.

Araştırdıkça ve öğrendikçe merakımız daha da arttı ve bu dizginlenemeyen merak bilimsel çalışmalarımıza ışık oldu. Çünkü bilim temelde yeni bilgi arayışıdır. Ancak, bilim, gözlem, analiz ve mantık kadar; duygulara ve hayal gücüne de ihtiyaç duyar.

İşte o duygusal ve hayal gücü geniş ekip üyesi ben oluyorum. Çocukluğumdan beri, dizginleyemediğim bir şekilde keşfedilmeyeni keşfetmek arzusu ile yanıp tutuştum. Bu sebeple hayal gücüm hep canlı kaldı.

Çatalhöyük kazılarında bulunan 8000 yıldır toprak altında olan obsidyen bir ayna bende öylesine merak oluşturdu ki bilimsel çalışmalarımızın ilham kaynağı oldu. Dünyanın bu ilk aynasına kimler bakmıştı, kendi yansımalarını ilk kez görünce ne hissetmişlerdi?

Binlerce yıl boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Anadolu, olağanüstü özelliklere sahip sayısız bitkinin de anavatanı. Bu bitkilerin kökleri, yaprakları, çiçekleri ile şifa buldular atalarımız. Nesilden nesile aktarıldı bu şifa sırları ve geleneklerin arasına karıştı. Zamanla çoğu unutuldu. Acaba o aynaya bakan, mükemmel güzelliğin ya da yıllarca genç kalan bir cildin sırrına mı sahipti? Bu ve benzeri birçok sırrı, yıllar boyu yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile gün ışığına çıkardık.

Şu ana kadar keşfedebildiklerimizi de vegan, zulümsüz ve doğal cilt bakım ürünleri markası olan Syorell ile sizlerle paylaşıyoruz.

2 comments

  1. Ben de uzun yıllardır cilt hassasiyeti yaşıyorum. Adı da rozaymış son 1 yıldır öğrendim. Görüştüğüm iki doktor farklı yorumladı rozayı . Biri kalıcı çözüm olan lazer tedavisini önerdi. Bir başkası da rozanın kesin bir tedavisi olmadığını söylemesi oldu. Güneş kremi konusunda da hiçbir zaman istediğim sonuca ulaşamadım. Sizin ürünlerinizi tesadüfen buldum. Rozayı araştırırken çıktı karşıma. Daha kullanmadım ve iyi gelip gelmeyeceği konusunda tereddütlerim var çünkü bu zamana kadar yaşadığım bu hassasiyete hiçbir ürün iyi gelmedi. Ben de inançsızlık başladı bu yüzden. Doğru bir yönlendirme ve cilde bakım tavsiyesine çok ihtiyacım var

    1. Instagram hesabimizi takip edip dilerseniz oradan merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.
      @syorellcom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Gün Kargo

Hafta içi 16:00'a kadar

14 Gün Kolay İade

14 gün para iade garantisi

Ürün Garantisi

Tüm ürünlerde ürün garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / İyzico