Dünyayı Kurtaran Bir Süper Kahraman Olmaya Ne Dersiniz?

Haydi Başlayalım!

Dünya zor zamanlar geçiriyor. Şiddeti giderek artan kasırgalar, seller, orman yangınları, kuraklık ve salgın hastalık…

Bu olayları akşam haberlerinde görmek, gişe rekorları kıran o meşhur afet filmlerinin fragmanları gibi.

Mars kulağa harika bir B planı gibi geliyor ama şimdi hayal kurma değil, bu masmavi evimizi kurtarma zamanı.

Dünyayı saran bu kadar çok sorun varken, bazen yardım etmek için üzerimize düşeni yapmak neredeyse imkansız gibi gelebilir.

Ama değil! Cilt bakım rutininizde, zulümsüz, vegan ve organik ürünleri tercih ederek bu dünyayı, tüm canlılar ve gelecek nesiller için daha yaşanabilir kılacaksınız.

Vegan cilt bakımı bileşenleri çok minimal ve doğaldır, cildi tahriş etmezler, cildi beslerler ve hassas cilt tipleri için idealdir. Bir diyet seçimi olarak veganlık popülaritesini artırmaya devam ederken, dünyada 2021 doğal güzellik trendleri içinde bu tercih hızla büyüyor.

Vegan cilt bakım ürünleri kullanmanın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek okumaya devam edin.
Vegan Cilt Bakımının Temel Faydaları
Vegan Cilt Bakımı Faydaları
Hayvanlar İçin İyi

Hayvanlar İçin İyi

Vegan cilt bakımı, hayvan dostudur. Vegan, “hayvansal ürün içermeyen” anlamına gelir ve tipik olarak “zulüm içermez” (hiçbir hayvan zarar görmemiş veya ürününüzü oluştururken test edilmemiştir). Tüketici olarak seçimlerinizi bilerek net bir vicdana sahip olmak, hayvanlar için daha iyi ve daha güvenli bir dünyaya katkıda bulunur.
Gezegen İçin İyi

Gezegen İçin İyi

Vegan cilt bakımının en büyük faydalarından biri sürdürülebilirliktir. Çiftlik hayvanlarına ve bu hayvanları besleyen mahsullere daha fazla yer açmak için her dakika yedi futbol sahası değerinde arazi buldozerle yıkılıyor. The World watch Institute, dünyadaki sera gazı emisyonlarının en az % 51’inin hayvancılık ve hayvancılık endüstrisinin yan ürünlerinden kaynaklandığını tahmin ettiğinden veganlık kirliliğİn yıkıcı etkisini azaltmak için de önemli.

Gezegen İçin İyi
Cildiniz İçin İyi

Cildiniz İçin İyi

Vegan cilt bakım ürünleri, güzellik raflarında gördüğünüz normal ürünlerden çok daha az bileşen içerir. Bu da onları hassas ciltler için ideal hale getirir. Hayvansal içerikler sert olabilir ve gözenekleri tıkayabilir. Bu nedenle vegan ürünler yatıştırıcı bir alternatiftir.

Dahası, vegan formüllerinde bulunan bitki kaynaklı bileşenler, cildi onarmak ve nemlendirmek için daha fazla vitamin, mineral ve antioksidan içerir. Gıdaları doğal hallerinde yerseniz çok daha sağlıklı hissedersiniz – ve aynı mantık cilt bakımı için de geçerlidir. Cildiniz doğal vegan içeriklerle beslenerek büyüyecek.

Sağlığınız için İyi

Sağlığınız İçin İyi

Yapılan araştırmalar, ortalama bir insan vücuduna her gün farkında bile olmadan yüzün üzerinde sentetik kimyasal girdiğini ortaya koydu. Bu kimyasallar cildimize emilerek her türlü sağlık sorununa neden olabiliyor. Vegan cilt bakımına geçmek, uzun vadede doğal kolajen üretimini desteklemek için vücudu besler.

Vegan cilt bakım ürünleri, cildi onarmak ve nemlendirmek için daha fazla vitamin, mineral ve antioksidan içerir. Cildimiz, uyguladığımız ürünlerin% 60’ını emer. Bu nedenle cilt bakımımızın kimyasallardan, toksinlerden, sentetikten, işlenmiş ve koruyucu bileşenlerden oluşmadığından emin olmak önemlidir!

Sağlığınız için İyi
Çevre dostu bir yaşam tarzına geçmeye veya bu yaklaşımı sürdürmeye çalışıyorsanız,
işte tüm aileniz için doğanın cömertliğine layık Syorell ürünleri.

0 Yorum

Bir İçerik Gönder