Dünyayı Kurtaran Süper Kahraman

Dünyayı Kurtaran Bir Süper Kahraman Olmaya Ne Dersiniz?

Hazırsanız, Başlayalım!

Dünyayı saran bu kadar çok sorun varken, bazen yardım etmek ve hissemize düşeni yapmak neredeyse imkansız gibi gelebilir. Ama değil! Vegan ve doğal ürünleri tercih ederek bu dünyayı, tüm canlılar ve gelecek nesiller için daha yaşanır kılabilirsiniz. Son zamanlarda yapılan birçok araştırma, vegan yaşamın negatif çevresel etkiyi azaltmada “en büyük ve etkili yol” olabileceğini öne sürüyor.

Oxford Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, diyetinizden et ve süt ürünlerini çıkarmanın, bir bireyin yiyeceklerden kaynaklanan karbon ayak izini %73’e kadar azaltabileceğini buldu.

Veganlık sadece bir diyet seçimi değil aynı zamanda giyim, ev tekstili ve cilt bakımı dahil olmak üzere hemen hemen her alanda giderek artan bir tercih haline geliyor.

Cilt bakım rutinlerinizde vegan ve zulümsüz ürünleri tercih etmek yalnız doğa için değil cildiniz içinde harika bir tercih olacak. Hassas bir cilde sahipseniz ve sentetik olarak geliştirilmiş güzellik ürünlerinden uzak durmanız gerekiyorsa, vegan cilt bakım ürünleri tam size göre!

Vegan Cilt Bakımının Faydaları

Vegan Cilt Bakımı Faydaları

Hayvanlar için iyi

Hayvanlar İçin İyi

Vegan cilt bakımı, hayvan dostudur. Vegan ürünler, “hayvansal girdi içermeyen” anlamına gelir ve aynı zamanda hayvan zulmüne de karşıtlık felsefesi taşır (ürünler üretilirken hiçbir hayvan zarar görmemiş ve hayvan testi yapılmamıştır). Tüketici olarak seçimlerinizi bilerek net bir vicdana sahip olmak, hayvanlar için daha iyi ve daha güvenli bir dünyaya katkıda bulunmanıza olanak sağlar.

Gezegen İçin İyi

Vegan cilt bakımının en büyük faydalarından biri sürdürülebilirliktir. Çiftlik hayvanlarına ve bu hayvanları besleyen mahsullere daha fazla yer açmak için her dakika yedi futbol sahası kadar orman arazisi yok oluyor. The World Watch Institute, dünyadaki sera gazı emisyonlarının en az %51’inin hayvancılıktan ve bu endüstrinin yan ürünlerinden kaynaklandığını tahmin ediyor. Bu yüzden vegan ürünler kullanmak, kirliliğİn yıkıcı etkisini azaltmak için de önemli.

Gezegen için iyi
Cildiniz için iyi

Cildiniz İçin İyi

Vegan formüllerde bulunan bitki kaynaklı bileşenler, cildi onarmak ve nemlendirmek için daha fazla vitamin, mineral ve antioksidan içerir. Çiçekler, yapraklar, tohumlar, köklerden elde edilen girdilerden oluşan formüller genellikle tüm cilt tipleri, hatta hassas ciltler tarafından dahi çok iyi tolere edilebilir. Doğa, cildin kendini onarma gücünü destekler.

Sağlığınız İçin İyi

Yapılan araştırmalar, ortalama bir insan vücuduna her gün farkında bile olmadan” 100’den fazla sentetik kimyasal girdiğini ortaya koydu. Cildimiz uygulananın %60’ını emer ve bu nedenle temas ettiği ürünlerdeki kimyasallar doğrudan kan dolaşımına geçer. Bu kimyasallar küçük miktarlarda bile sağlığımız ve hormonal dengemiz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.

Sağlığınız için iyi

Vegan ve zulüm içermeyen ürünler yaratırken, hem doğaya hem de cilde iyi gelecek formüller tasarladık. Mükemmel görünen bir cilt yerine sağlıklı bir cildi önemsiyoruz ve bunun vücut sağlığınında aynası olduğunu düşünüyoruz. Syorell ürünlerinde, sadece vegan ve zulümsüz girdiler kullanıyoruz. Bizler, bilimsel ama doğal bir yaklaşımla her zaman bilinçli ve bütünsel bir marka olmayı hedefliyoruz.

Sizi de, yaşam tarzınızda bir değişiklik yaparak, tüm canlılar için bir kurtarıcı süper kahraman olmaya; vegan ve doğal ürünler kullanmaya davet ediyoruz.

Mineral Filtreli Güneş Kremleri
Mineral Filtreli Güneş Kremleri
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Gün Kargo

Hafta içi 16:00'a kadar

14 Gün Kolay İade

14 gün para iade garantisi

Ürün Garantisi

Tüm ürünlerde ürün garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / İyzico