Syorell Yılbaşı Keyfi

Yılbaşını Evde Geçirmek İsteyenlere..

Güzel yemeklerin yendiği, oyunların oynandığı, siyah beyaz ekranlardan eğlence programlarının izlendiği o özel yılbaşı gecelerine özlem duyanlar ve bu yılbaşını evde geçirmek isteyenler için hazırladık bu yazımızı.

Siz sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı gecesi yaşarken, hafızanıza o gecenin kokusu olarak kalacak ve anılarınızda o güzel günleri yaşatacak uçucu yağ karışımları ile tanışmaya hazır olun.

Yılbaşını evde geçirmek isteyenler, karşınızda Syorell Mystique Uçucu Yağ Serisi!

Kuzey Yarımküre’de yeni yıl kış demek ve kış daha yeni başladı! 21 Aralık kış gündönümü, ışığın geri dönüşünün ve daha uzun günlerin gelişinin başlangıcını müjdeliyor. Ama daha önümüzde kışın soğuk, karanlık ve potansiyel olarak kasvetli uzun geceleri var. İşte tam da bu zamanlar uçucu yağların aromaterapik etkilerinden faydalanmak için birebir.

Aromaterapi veya kokuların terapötik kullanımı birçok faydaya sahiptir. Araştırmalar, aromaterapinin kaygı ve depresyondan kurtulma yolunda yardımcı olduğunu, sirkadyen ritmi iyileştirdiğini gösteriyor. Aromaterapi, depresyon ve anksiyete ile mücadelede faydalı olduğundan, uçucu yağların düzenli kullanımı, mevsimsel duygu durum bozukluğundan muzdarip olanlar için özellikle faydalı olabilir.

Size tavsiye edeceğimiz Mystique Uçucu Yağ Karışımları, sadece yeni yılı değil bahara kadar geçireceğiniz o uzun kış gecelerini dahi dört gözle bekleyeceğiniz bir ruh haline kavuşmanızı sağlayabilir. Biz buna yaşamın her anından keyif almak diyoruz :))

CALM Uçucu Yağ Karışımı

Mystique Calm Doğal Aromaterapi Yağı Karışımı 10ml

Soğuk mevsimle birlikte daha kısa, daha soğuk günler ve daha uzun, daha karanlık gecelerde, bulunduğunuz ortamı sıcak, baharatlı ve tatlı bir koku ile doldurmak ister misiniz? Sizin için hazırladığımız bu harika karışım, sıcak, rahatlatıcı ve bir o kadar lezzetli kokan tarçın ve portakal saf uçucu yağlarına ilave zengin baharat aromasına sahip zencefil, karanfil yağlarıyla taçlandırıldı. Karışıma eklenen birkaç damla sedir ağacı yağının Odunsu, sıcak, balzamik aroması da sakinleştirici ve rahatlatıcı bir atmosfer için ideal. Soğuk aylarda neşeli ve sıcak bir atmosfer yaratmaya yardımcı olmak için CALM – KIŞ HUZURU uçucu yağ karışımı tam aradığınız aroma.

SOUL Uçucu Yağ Karışımı

Hektik yaşam, üstüne bir de pandeminin getirdiği kaygılardan kaynaklı stres ve sonuç olarak kaçınılmaz düşük ruh hali… Pek yabancı gelmiyor değil mi? İster stres ve kaygı ile mücadele ediyor ya da kendinizi enerji ve motive etmekte zorlanıyor olun, denemeniz için harika bir uçucu yağ karışımı; SOUL. Buhurdanlığınıza birkaç damla SOUL uçucu yağ karışımı ekleyin ve arkanıza yaslanın, narenciye, misk adaçayı ve Frankincense uçucu yağlarının sinerjik etkisiyle stres ve kaygıyı bir kenara bırakın, yılbaşının keyfini çıkarın.

Mystique Soul Doğal Aromaterapi Yağı Karışımı 10ml

AURA Uçucu Yağ Karışımı

Mystique Aura Doğal Aromaterapi Yağı Karışımı 10ml

Gün boyunca yaşadığınız alanların ruh haliniz üzerinde çok derin bir etkisi var. Bulunduğunuz ortamda biriken negatif enerjinin, zihniniz ve ruh haliniz üzerindeki olumsuz etkisinden kurtulmak istiyorsanız işte size mükemmel bir yağ karışımı. AURA uçucu yağ karışımı içindeki turunçgiller pozitif enerjiyi teşvik ederek, moralinizi yükseltmek için birebir. Çam ve paçuli uçucu yağlarının süper taze ve temiz aromasına ilave olarak vetiverin sakinleştirici etkisi ise vücudu ve zihni yatıştırmak ve gevşetmek için mükemmel bir ton. Atmosferinizi ve auranızı iyileştirmeyi istiyorsanız bu karışım tam size göre.

RISE Uçucu Yağ Karışımı

Yüksek stres, adrenal yorgunluk, duygusal stres, düşük ruh hali… Bunların en az biriyle boğuşuyorsanız Rise uçucu yağ karışımı tam size göre! RISE uçucu yağ karışımı ile duyularınızı hızlı bir şekilde canlandırıp kendinizi enerjik hissetmenizi sağlamak istedik. Canlandırıcı yağlarla elde ettiğimiz bu çok özel karışım ile zihninizi uyararak çevresel enerjiyi temizlemeyi, uyumsuz frekansları nötralize ederek modunuzu yükseltmeyi arzuladık. Yeni yıla girerken enerjik bir başlangıç hiç fena olmaz, değil mi?

Mystique Rise Doğal Aromaterapi Yağı Karışımı 10ml

Ah, ah! Nerede o eski yılbaşılar demeyeceğiniz ve her yeni yılın bir öncekini aratmayacağı bir yılbaşı olsun bu yılbaşı. Bizim de anılarınızda yerimiz olsun, sağlığınız ve keyfiniz hep daim olsun.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!

Yağların Sihirli Dünyasına Hoş Geldiniz
Yılbaşını evde geçirmek isteyenler yağların Sihirli Dünyasına Hoşgeldiniz
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Gün Kargo

Hafta içi 16:00'a kadar

14 Gün Kolay İade

14 gün para iade garantisi

Ürün Garantisi

Tüm ürünlerde ürün garantisi

% 100 Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / İyzico